Reklam Alanı

The Skin I live In – İçinde Yaşadigim Deri Full izle


Yapım : İspanya.
Yapım Yılı : 2011
Türkiye Gösterim Tarihi : 30 Aralık 2011
Yönetmen : Pedro Almodovar.
Yapımcı : Agustin Almodovar ve Pedro Almodovar yapmışlardır.
Filmin Türü : Dramve ve Gerilim.
Filmin Dili : Türkçe Alt Yazılı.
Filmin Başrol Oyuncuları ve Diğer Oyuncu Kadrosu : Antonio Banderas, Fernando Cayo, Blanca Suarez, Jan Cornet, Teresa Manresa, Susi Sanchez, Elena Anaya, Marisa Paredes, Barbara Lennie, Roberto Alamo, Eduard Fernandez ve Jose Luis Gomez oynamışlardır.
2011 yılının merakla beklenen dramlarından birisi olan ve şimdiden seyircilerini heyecanlandırmayı başaran bir yapım olan The Skin I live In Filmi parmaklarınız ucundaki online sinema merkeziniz olan sinemaizle.org arşivindeki yerini almış buluyor.
İçinde Yaşadığım Deri Filmini Full ve Online Ücretsiz Olarak Hd Kalitesiyle indirmeden izleyebilirsiniz, The Skin I live In izle.
Filmin Konusu : Mutlu bir aile yaşamı olan Dr. Robert Ledgard, hayatı bir gün eşinin arabasıyla kaza yapması sonucu tamamen değişir. arabanın içinde sıkışan doktorun eşi, diri diri yanmıştır. fakat olaydan sağ olarak kurtulmuştur. Vücudundaki yanıklar onu tanınmaz hale getirir. Dr. Ledgard için tek bir şey yapmak kalır. Yeni bir deri üretip eşine nakil etmesi gerekmektedir. Fakat olaylar beklenmedik bir seyirde devam eder.
İçinde Yaşadığım Deri izleİçinde Yaşadığım Deri Full izleİçinde Yaşadığım Deri Online izleİçinde Yaşadığım Deri Hd izle