Reklam Alanı

code 8 - kod 8

Alternatif bir gerçeklikte, dünya nüfusunun% 4'ü özel yeteneklerle doğar. Bu “özel ”lerin çoğu yoksulluk sınırı altında yaşıyor. Yoksulluk sınırının altında “özel” bir yaşam biçimi olan Taylor, ailesini desteklemek için farklı inşaat işleri alıyor. İşten bir gün sonra, ödeme sorunları üzerine, Taylor, işverenin mallarına kasıtlı olarak zarar verir. Polis, Taylor ve arkadaşının peşinden gider. Polis, Taylor'u tutuklamak üzereyken, kavga patlar. Özel güçlere sahip çaresiz bir genç, küçük bir suç işledikten sonra militarize bir polis gücüyle çatışıyor.

Üretim:

Code 8, bu yıl daha sonra çekilecek bir film versiyonu için konsept kanıtı olarak üretilen bir aksiyon / bilim kurgu kısa filmi. 15 Nisan'da, indiegogo kampanyasına 24 gün içinde, filmin 750.000 dolar bağışladığını ve 200.000 dolarlık hedefin% 375'i aştığını söyledi.
Yönetmen: Jeff Chan 
Yazarlar: Jeff Chan ve Chris Paré 
Yapımcılar: Jeff Chan, Tommy Dingwall, Chris Paré 
Sorumlu Yapımcılar: Robbie Amell, Stephen Amell, Geoff McLean 
Ortak Yapımcılar: Art Chong, Billie Aleman
DÖKÜM: 
TAYLOR REED - Robbie Amell 
ALEX PARK - Sung Kang 
FREDDIE - Aaron Abrams
Bu film, Radiant Görüntüler, Devler için Evli, Alter Ego, Patlıcan Resimleri, Mach Ses Stüdyoları, Vizyon Filmi Co, Frank İçeriği, GO Film, Playfight VFX, Reaktif Resimler, Film Silahlandırma Grubu, Resim, cömert destek olmadan yapılmış olamazdı. Araç Özellikleri ve Cinespace Stüdyoları.