Reklam Alanı

Özgürlüğün Elli Tonu - Fifty Shades Freed

Fifty Shades Freed İle Trilogy Tamamlanıyor

Ekranlardan full hd izlediğimiz Fifty Shades of Grey serisinin sonunda üçüncüsü de vizyona girecek. Merakla beklenen ve milyonların kalbinde şimdiden that kurmuş olan Fifty Shades Freed filminin hayranlarına 2018 yılında son bir defa daha merhaba demesi bekleniyor. 

Her ne kadar filmnin hayran kitlesi bunu istemese de Fifty Shades Freed filminde Dakota Johnson ve Jamie Dornan son defa film izleyicisi karşısına Christian Grey ve Anastasia Steele olarak çıkacak. 

Daha önce de hatırlanacağı üzere full hd film izle seçeneği ile izlemiş olduğumuz serinin ikinci filmi Fifty Shades Darker filminde Christian Grey geçmişinden baştan çıkarıcı bir tacizci ile baş eymek zorunda kalmıştı. Ama buna rağmen Christian, Ana’ya evlenme teklifi etmişti ve elbette Anada ‘’evet’’ cevabı vermişti. Serinin ikinci filmindeki bu mutlu son tabiki de serinin üçüncü filminin devamını oluşturmak içindi.

Pekiyi şimdi Fifty Shades Freed filminde neler anlatılacak? Kaldığı yerden mi devam edecek? Başka sorunlar ortaya çıkacak mı? Aşıklar ayrılacaklar mı? Film vizyona 2018 yılında ne zaman girecek? Oyuncu kadrosundaki değişiklikler ne? Tamam, tamam tüm bu soruların cevaplarını sizleri daha fazla bekletmeden hemen vereceğiz. Işte 2018 yılında full hd film olarak izleyeceğiniz Fifty Shades Freed filmine yöneltilen soruların hepsinin cevapları geliyor.

Fifty Shades Freed konusu ne olacak?

2018 yılında full hd film izle seçeneğinde izleyicisinin son bir defa daha karşısına çıkacak olan Fifty Shades Freed filminde hatırlarsanız daha önce de bahsettiğimiz gibi ikinci bölümde evlenme teklifi edilmiş ve yanıt olarak ‘’evet’’ denmişti. Avrupa’da yapılan lüks balayının ardına bay ve bayan Grey evlerine yani Seattle’a hayatlarını geri kalanını bir çift olarak yaşamak için geri dönerler. Ancak bu mutluluk çok uzun sürmez ve Ana’nın eski patronu Seattle Independent Gazatesinden kovulduğu için Ana’yı tehdit eder. Artık Ana’nın hayatı büyük tehlike altındadır. Ama olaylar bununla da bitmez ve tam çocukları olacağı sırada Elena, bu yeni evli çifte mutsuzluk yaratmak için Christian’ı taciz etmek için geri döner. 

Fifty Shades Freed oyuncu kadrosundan ne haber?

Film izleyicisi ile sadece birkaç ay sonra yeniden bir araya gelecek olan Fifty Shades Freed filminde en başta elbette ki Dakota Johnson yani bu defa Anastasia Grey Steele olarak izleyeceğiz. Anastasia Grey Steele hem Christian Grey’in karısı hem de Seattle Independent Gazatesinin editörüdür. Onu takiben anladığınız üzere Jamie Dornan yani Christian Grey, Doktor Grace Trevelyan Grey’in ve Carrick Grey’in evlatlık oğlu ve Grey Enterprise’ın 28 yaşındaki CEO’su ve elbette bu defa da Anastasia’nın kocası rolündedir. Kim Basinger ise Elena Lincoln rolünde yani Grace Trevelyan Grey’in eski arkadaşı ve Christian Grey’in eski dominant aşk ortağıdır. Eric Johnson, Ana’nın eski patronu ve yeni düşmanı rolündeki Jack Hyde’I canlandırmaktadır. Jason Taylor yani Christian’ın en güvendiği koruması ve güvenlik ekibinin liderini canlandıran kişi Max Martinidir. Brant Daugherty ise Ana’nın korunmasından sorumlu olan Luke Sawyer rolündedir. Elliot tarafından Christian ve Ana’ya önerilern mimar Gia Matteo rolünü ise Arielle Kebbel üstlenecektir. Jones ise Christian’ın hizmetçisi rolündedir. Elliot Grey, Christian ve Mia Grey’in abisi ve Katherine’nın erkek arkadaşı rolünde de Luke Grimes bulunmaktadır. 

Fifty Shades Freed yayın tarihi belli oldu mu?
Bu sıra dışı ve dünya da ses getiren ve full hd film izle farkı ile izleme fırsatını elde edeceğimiz ve yönetmenliğini James Foley’in üstlendiği, Fifty Shades Freed filmi 9 şubat 2018 tarihinde vizyoan girecek